Ota yhteyttä

Mitkä ovat teidän haasteenne?

Haluatko kuulla lisää? Kerro meille haasteistasi - meillä on tuhansien toteutusten kokemus ja voimme auttaa sinua löytämään parhaat ratkaisut.

Osoite

Sveavägen 56 E, 4tr
111 34 Stockholm

Puhelin

+46 - 825 68 20

Seuraa meitä

Aukioloajat

Monday - Friday:
08:30 - 17:00

Sähköposti

info@franklincovey.se

Haluatko kuulla lisää?

Ota yhteyttä, jos olet kiinnostunut kuinka voimme auttaa sinua ja organisaatiotasi saavuttamaan uusia ja parempia tuloksia.

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

FranklinCovey North

Håkan Valberg Senior Partner & CEO hakan.valberg@franklincovey.se
Henry Rawet Senior Partner & Chairman henry.rawet@franklincovey.se
Maud Ekarna Senior Partner & Operations Manager maud.ekarna@franklincovey.se
Adam Eisen Senior Partner & Head of Strategy Execution Practice adam.eisen@franklincovey.se
Marcus Jarl Senior Partner & Consultant marcus.jarl@franklincovey.se
Maria Laamanen Marketing Manager maria.laamanen@franklincovey.se
Kristin Wikström Client Service Coordinator kristin.wikstrom@franklincovey.se
Vera Wallgren Localization Manager vera.wallgren@franklincovey.se
Anna Salén Financial Manager anna.salen@franklincovey.se
Louise Hamilton Client Service Coordinator louise.hamilton@franklincovey.se
Mats Frisk Senior Consultant mats.frisk@franklincovey.se
Sissel Storesund Senior Consultant sissel.storesund@franklincovey.no
Tomas Arnesen Senior Consultant tomas.arnesen@franklincovey.no
Jukka Sundberg Country Manager & Client Partner jukka.sundberg@franklincovey.fi
Cecilia Wennerlund Senior Consultant & Implementation Specialist cecilia.wennerlund@franklincovey.se

Myynti & Markkinointi

Henry Rawet Client Partner Sweden, Norway, Finland henry.rawet@franklincovey.se
Mats Frisk Client Partner Sweden mats.frisk@franklincovey.se
Adam Eisen Client Partner Sweden, Norway, Finland adam.eisen@franklincovey.se
Sissel Storesund Client Partner Norway sissel.storesund@franklincovey.no
Tomas Arnesen Client Partner Norway tomas.arnesen@franklincovey.no
Jukka Sundberg Client Partner Finland jukka.sundberg@franklincovey.fi
Maria Laamanen Marketing Manager Sweden, Norway, Finland maria.laamanen@franklincovey.se