fbpx

Om oss

Ideas from the world's foremost experts

FranklinCovey North helps organizations achieve new and better results thanks to employees changing their behaviors. Our solutions consist of a wide range of development solutions, methods and tools.

FranklinCovey er et globalt selskap som hjelper organisasjoner med å oppnå nye og bedre resultater takket være at ansatte endrer atferd. Våre løsninger består av et bredt spekter av løsninger, metoder, verktøy og kunnskap innen strategiutførelse, salg, kulturendring, bærekraftig produktivitet, personlig utvikling og ledelse.

FranklinCovey – et globalt selskap

Vi har over 2000 ansatte over hele verden i +100 land. Oppgavene handler alltid om det samme. Å oppnå nye og bedre resultater, på en bærekraftig måte med sterkt engasjement fra ansatte.

I utgangspunktet handler det om å bygge kulturer. Vi tror at det meste i en organisasjon kan kopieres: systemer, prosesser, produkter, prismodeller osv. Men det er ikke like enkelt å kopiere en god og bærekraftig kultur. Kultur blir det ultimate konkurransefortrinn. Og kulturen er verken mer eller mindre enn summen av de ansattes oppførsel, uttalte og usagte verdier samt normene og prinsippene som organisasjonen jobber mot.

Tilgang til ideer fra verdens fremste eksperter

Vi har lært at gode kulturer alltid skapes bevisst. De er lederledede, de har klare strukturer og de har et felles språk.
Vi har prosesser for opplæring, workshops og diskusjoner for å lette dette.

Vi gir kundene våre tilgang til verktøy, metoder, opplæring og ideer. Og ideer fra verdens fremste eksperter på områdene vi jobber.
De siste årene har vi investert cirka 1,5 milliarder SEK i forskning og produktutvikling for å gjøre det lettere for de som ønsker å få til en endring i organisasjonen.

Vår strategi er å alltid streve for å tilby kundene våre:

  • Det beste innholdet innen de områdene vi jobber med
  • Den mest heldekkende og høykvalitets globale leveringsorganisasjonen
  • Den mest fleksible modellen for hvordan trening og andre prosesser kan gjennomføres, digitalt, i klasserom, i seminarer, i fellesskap eller basert på individuelle utviklingsreiser. På lokale språk, eller felles språk for alle.

FranklinCovey North

Henry Rawet CEO, Senior Partner & Chairman henry.rawet@franklincovey.se
Maud Ekarna Senior Partner & Operations Manager maud.ekarna@franklincovey.se
Adam Eisen Senior Partner & Head of Strategy Execution Practice adam.eisen@franklincovey.se
Marcus Jarl Senior Partner & Consultant marcus.jarl@franklincovey.se
Maria Laamanen Marketing Manager maria.laamanen@franklincovey.se
Kristin Wikström Client Service Coordinator kristin.wikstrom@franklincovey.se
Vera Wallgren Localization Manager vera.wallgren@franklincovey.se
Anna Salén Financial Manager anna.salen@franklincovey.se
Mats Frisk Senior Consultant mats.frisk@franklincovey.se
Sissel Storesund Senior Consultant sissel.storesund@franklincovey.no
Jukka Sundberg Country Manager & Client Partner jukka.sundberg@franklincovey.fi
Cecilia Wennerlund Senior Consultant & Implementation Specialist cecilia.wennerlund@franklincovey.se
Faiza Khan Business Development Manager faiza.khan@franklincovey.se
Åsa Jacobson (On maternity leave) asa.jacobson@franklincovey.se

Salg og markedsføring

Henry Rawet Client Partner Sweden, Norway, Finland henry.rawet@franklincovey.se
Mats Frisk Client Partner Sweden mats.frisk@franklincovey.se
Adam Eisen Client Partner Sweden, Norway, Finland adam.eisen@franklincovey.se
Sissel Storesund Client Partner Norway sissel.storesund@franklincovey.no
Jukka Sundberg Client Partner Finland jukka.sundberg@franklincovey.fi
Maria Laamanen Marketing Manager Sweden, Norway, Finland maria.laamanen@franklincovey.se
Faiza Khan Business Development Manager faiza.khan@franklincovey.se

Globala kontorer

Argentina
Australia
Austria
Belgium
Bermuda
Botswana
Brazil
China
Czech Republic
Croatia
Estonia
Finland
France
Germany
Greece
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Italy
Japan
Lithuania
Luxemborg
Malta
Morocoo
Mexico
Middle East
Netherlands
New Zealand
Nigeria
Norway
Poland
Portugal
Romania
Russia
Serbia
Slovak Republic
Slovenia
Spain
Sweden
Switzerland
Trinidad & Tobago
Turkey
Uganda
Ukraine
United Kingdom
Urugay
Vietnam