Om oss

Ideas from the world's foremost experts

FranklinCovey North helps organizations achieve new and better results thanks to employees changing their behaviors. Our solutions consist of a wide range of development solutions, methods and tools.

FranklinCovey er et globalt selskap som hjelper organisasjoner med å oppnå nye og bedre resultater takket være at ansatte endrer atferd. Våre løsninger består av et bredt spekter av løsninger, metoder, verktøy og kunnskap innen strategiutførelse, salg, kulturendring, bærekraftig produktivitet, personlig utvikling og ledelse.

FranklinCovey – et globalt selskap

Vi har over 2000 ansatte over hele verden i +100 land. Oppgavene handler alltid om det samme. Å oppnå nye og bedre resultater, på en bærekraftig måte med sterkt engasjement fra ansatte.

I utgangspunktet handler det om å bygge kulturer. Vi tror at det meste i en organisasjon kan kopieres: systemer, prosesser, produkter, prismodeller osv. Men det er ikke like enkelt å kopiere en god og bærekraftig kultur. Kultur blir det ultimate konkurransefortrinn. Og kulturen er verken mer eller mindre enn summen av de ansattes oppførsel, uttalte og usagte verdier samt normene og prinsippene som organisasjonen jobber mot.

Tilgang til ideer fra verdens fremste eksperter

Vi har lært at gode kulturer alltid skapes bevisst. De er lederledede, de har klare strukturer og de har et felles språk.
Vi har prosesser for opplæring, workshops og diskusjoner for å lette dette.

Vi gir kundene våre tilgang til verktøy, metoder, opplæring og ideer. Og ideer fra verdens fremste eksperter på områdene vi jobber.
De siste årene har vi investert cirka 1,5 milliarder SEK i forskning og produktutvikling for å gjøre det lettere for de som ønsker å få til en endring i organisasjonen.

Vår strategi er å alltid streve for å tilby kundene våre:

  • Det beste innholdet innen de områdene vi jobber med
  • Den mest heldekkende og høykvalitets globale leveringsorganisasjonen
  • Den mest fleksible modellen for hvordan trening og andre prosesser kan gjennomføres, digitalt, i klasserom, i seminarer, i fellesskap eller basert på individuelle utviklingsreiser. På lokale språk, eller felles språk for alle.

FranklinCovey North

Henry Rawet CEO, Senior Partner & Chairman henry.rawet@franklincovey.se
Rickard Hedberg Chief Operating Officer rickard.hedberg@franklincovey.se
Tonje Elisabeth Aaroe Client Partner Norway tonje.elisabeth.aaroe@franklincovey.no
Jukka Sundberg Client Partner Finland Jukka.sundberg@franklincovey.fi
Maud Ekarna IT and Digitalization maud.ekarna@franklincovey.se
Adam Eisen Senior Consultant & Head of Strategy Execution Practice adam.eisen@franklincovey.se
Cecilia Wennerlund Senior Consultant & Implementation Specialist Cecilia.Wennerlund@franklincovey.se
Susanne Mennfort Senior Consultant & Implementation Specialist Susanne.Mennfort@franklincovey.se
Josefin Billborn Senior Consultant josefin.billborn@franklincovey.se
Anna Wilsby Frisk Senior Consultant anna.frisk@franklincovey.se
Kristin Wikström Client Service Coordinator kristin.wikstrom@franklincovey.se
Camilla Sahlin Executive Assistant, Client Service Coordinator camilla.sahlin@franklincovey.se
Vera Wallgren Localization Manager vera.wallgren@franklincovey.se
Anna Salén Financial Manager anna.salen@franklincovey.se
Christina Ehrler Finance christina.ehrler@franklincovey.se
Louise Hamilton Client Service Coordinatior louise.hamilton@franklincovey.se
Mats Frisk Senior Consultant mats.frisk@franklincovey.se

Salg og markedsføring

Henry Rawet Client Partner Sweden, Norway, Finland henry.rawet@franklincovey.se
Adam Eisen Client Partner Sweden, Norway, Finland adam.eisen@franklincovey.se
Jukka Sundberg Client Partner Finland jukka.sundberg@franklincovey.fi
Tonje Elisabeth Aaroe Client Partner Norway tonje.elisabeth.aaroe@franklincovey.no
Rickard Hedberg Chief Operating Officer rickard.hedberg@franklincovey.se

Globala kontorer

Argentina
Australia
Austria
Belgium
Bermuda
Botswana
Brazil
China
Czech Republic
Croatia
Estonia
Finland
France
Germany
Greece
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Italy
Japan
Lithuania
Luxemborg
Malta
Morocoo
Mexico
Middle East
Netherlands
New Zealand
Nigeria
Norway
Poland
Portugal
Romania
Russia
Serbia
Slovak Republic
Slovenia
Spain
Sweden
Switzerland
Trinidad & Tobago
Turkey
Uganda
Ukraine
United Kingdom
Urugay
Vietnam

Ønsker du å høre mer?

Hvis du er nysgjerrig på hvordan organisasjonen din kan oppnå nye og bedre resultater med våre tjenester og løsninger, er du velkommen til å kontakte oss.