Kontakt FranklinCovey

Hva er utfordringene dine?

Ønsker du å høre mer? Gi oss beskjed, så kommer vi tilbake til deg så snart som mulig.

Adresse

Sveavägen 56 E, 4tr
111 34 Stockholm

Telefon

+468256820

Følg oss

Åpningstider

Monday - Friday:
08:30 - 17:00

Ønsker du å høre mer?

Hvilke utfordringer ser du? Vi har erfaring fra tusenvis av oppgaver og kan veilede deg i å finne effektive løsninger.

  • Dette feltet er for valideringsformål og skal stå uendret.

FranklinCovey North

Henry Rawet CEO, Senior Partner & Chairman henry.rawet@franklincovey.se
Maud Ekarna IT and Digitalization maud.ekarna@franklincovey.se
Adam Eisen Senior Partner & Head of Strategy Execution Practice adam.eisen@franklincovey.se
Anna Wilsby Frisk Senior Consultant & Marketing Manager anna.frisk@franklincovey.se
Tonje Elisabeth Aaroe Client Partner Norway tonje.elisabeth.aaroe@franklincovey.no
Jukka Sundberg Client Partner Finland Jukka.sundberg@franklincovey.fi
Cecilia Wennerlund Senior Consultant & Implementation Specialist Cecilia.Wennerlund@franklincovey.se
Kristin Wikström Client Service Coordinator kristin.wikstrom@franklincovey.se
Vera Wallgren Localization Manager vera.wallgren@franklincovey.se
Anna Salén Financial Manager anna.salen@franklincovey.se
Louise Hamilton Client Service Coordinatior louise.hamilton@franklincovey.se
Mats Frisk Senior Consultant & Operational Manager mats.frisk@franklincovey.se
Susanne Mennfort Senior Consultant & Implementation Specialist Susanne.Mennfort@franklincovey.se

Salg og markedsføring

Henry Rawet Client Partner Sweden, Norway, Finland henry.rawet@franklincovey.se
Mats Frisk Client Partner Sweden mats.frisk@franklincovey.se
Adam Eisen Client Partner Sweden, Norway, Finland adam.eisen@franklincovey.se
Jukka Sundberg Client Partner Finland jukka.sundberg@franklincovey.fi
Tonje Elisabeth Aaroe Client Partner Norway tonje.elisabeth.aaroe@franklincovey.no
Anna Wilsby Frisk Senior Consultant & Marketing Manager anna.frisk@franklincovey.se