fbpx

Kontakt FranklinCovey

Hva er utfordringene dine?

Ønsker du å høre mer? Gi oss beskjed, så kommer vi tilbake til deg så snart som mulig.

Adresse

Sveavägen 56 E, 4tr
111 34 Stockholm

Telefon

+468256820

Følg oss

Åpningstider

Monday - Friday:
08:30 - 17:00

Ønsker du å høre mer?

Hvilke utfordringer ser du? Vi har erfaring fra tusenvis av oppgaver og kan veilede deg i å finne effektive løsninger.

  • Dette feltet er for valideringsformål og skal stå uendret.

FranklinCovey North

Henry Rawet CEO, Senior Partner & Chairman henry.rawet@franklincovey.se
Maud Ekarna Senior Partner & Operations Manager maud.ekarna@franklincovey.se
Adam Eisen Senior Partner & Head of Strategy Execution Practice adam.eisen@franklincovey.se
Maria Laamanen Marketing Manager maria.laamanen@franklincovey.se
Kristin Wikström Client Service Coordinator kristin.wikstrom@franklincovey.se
Vera Wallgren Localization Manager vera.wallgren@franklincovey.se
Anna Salén Financial Manager anna.salen@franklincovey.se
Mats Frisk Senior Consultant mats.frisk@franklincovey.se
Sissel Storesund Senior Consultant sissel.storesund@franklincovey.no
Jukka Sundberg Country Manager Finland & Client Partner jukka.sundberg@franklincovey.fi
Cecilia Wennerlund Senior Consultant & Implementation Specialist cecilia.wennerlund@franklincovey.se
Faiza Khan Business Development Manager faiza.khan@franklincovey.se
Åsa Jacobson (On maternity leave) asa.jacobson@franklincovey.se
Tonje Elisabeth Aaroe Country Manager Norway & Client Partner tonje.elisabeth.aaroe@franklincovey.no

Salg og markedsføring

Henry Rawet Client Partner Sweden, Norway, Finland henry.rawet@franklincovey.se
Mats Frisk Client Partner Sweden mats.frisk@franklincovey.se
Adam Eisen Client Partner Sweden, Norway, Finland adam.eisen@franklincovey.se
Sissel Storesund Client Partner Norway sissel.storesund@franklincovey.no
Jukka Sundberg Client Partner Finland jukka.sundberg@franklincovey.fi
Maria Laamanen Marketing Manager Sweden, Norway, Finland maria.laamanen@franklincovey.se
Faiza Khan Business Development Manager faiza.khan@franklincovey.se
Tonje Elisabeth Aaroe Client Partner Norway tonje.elisabeth.aaroe@franklincovey.no