Kontakta oss

Vilka är era utmaningar?

Vill du veta mer? Välkommen att kontakta oss och berätta om era önskemål kring organisationsutveckling.

Kontakta oss

Har du frågor eller är intresserad av att veta hur vi kan hjälpa er organisation. Tveka inte att kontakta oss för vägledning och rådgivning. Du hittar alla kontaktpersoner som hjälper dig rätt.

Adress

Sveavägen 56 E, 4tr
111 34 Stockholm

Följ oss

Öppettider

Måndag - fredag:
08:30 - 17:00

Vill du veta mer?

Vilka utmaningar ser du? Vi har erfarenhet från tusentals uppdrag och kan guida er att hitta effektiva lösningar.

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

FranklinCovey North

Henry Rawet CEO, Senior Partner & Chairman henry.rawet@franklincovey.se
Maud Ekarna IT and Digitalization maud.ekarna@franklincovey.se
Adam Eisen Senior Partner & Head of Strategy Execution Practice adam.eisen@franklincovey.se
Anna Wilsby Frisk Senior Consultant & Marketing Manager anna.frisk@franklincovey.se
Tonje Elisabeth Aaroe Client Partner Norway tonje.elisabeth.aaroe@franklincovey.no
Jukka Sundberg Client Partner Finland Jukka.sundberg@franklincovey.fi
Cecilia Wennerlund Senior Consultant & Implementation Specialist Cecilia.Wennerlund@franklincovey.se
Kristin Wikström Client Service Coordinator kristin.wikstrom@franklincovey.se
Vera Wallgren Localization Manager vera.wallgren@franklincovey.se
Anna Salén Financial Manager anna.salen@franklincovey.se
Louise Hamilton Client Service Coordinatior louise.hamilton@franklincovey.se
Mats Frisk Senior Consultant & Operational Manager mats.frisk@franklincovey.se
Susanne Mennfort Senior Consultant & Implementation Specialist Susanne.Mennfort@franklincovey.se

Sälj & Marknad

Henry Rawet Client Partner Sweden, Norway, Finland henry.rawet@franklincovey.se
Mats Frisk Client Partner Sweden mats.frisk@franklincovey.se
Adam Eisen Client Partner Sweden, Norway, Finland adam.eisen@franklincovey.se
Jukka Sundberg Client Partner Finland jukka.sundberg@franklincovey.fi
Tonje Elisabeth Aaroe Client Partner Norway tonje.elisabeth.aaroe@franklincovey.no
Anna Wilsby Frisk Senior Consultant & Marketing Manager anna.frisk@franklincovey.se