fbpx

Kontakta oss

Vilka är era utmaningar?

Vill du veta mer? Välkommen att kontakta oss och berätta om era önskemål kring organisationsutveckling.

Kontakta oss

Har du frågor eller är intresserad av att veta hur vi kan hjälpa er organisation. Tveka inte att kontakta oss för vägledning och rådgivning. Du hittar alla kontaktpersoner som hjälper dig rätt.

Adress

Sveavägen 56 E, 4tr
111 34 Stockholm

Följ oss

Öppettider

Måndag - fredag:
08:30 - 17:00

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

FranklinCovey North

Henry Rawet CEO, Senior Partner & Chairman henry.rawet@franklincovey.se
Maud Ekarna Senior Partner & Operations Manager maud.ekarna@franklincovey.se
Adam Eisen Senior Partner & Head of Strategy Execution Practice adam.eisen@franklincovey.se
Marcus Jarl Senior Partner & Consultant marcus.jarl@franklincovey.se
Maria Laamanen Marketing Manager maria.laamanen@franklincovey.se
Kristin Wikström Client Service Coordinator kristin.wikstrom@franklincovey.se
Vera Wallgren Localization Manager vera.wallgren@franklincovey.se
Anna Salén Financial Manager anna.salen@franklincovey.se
Mats Frisk Senior Consultant mats.frisk@franklincovey.se
Sissel Storesund Senior Consultant sissel.storesund@franklincovey.no
Jukka Sundberg Country Manager & Client Partner jukka.sundberg@franklincovey.fi
Cecilia Wennerlund Senior Consultant & Implementation Specialist cecilia.wennerlund@franklincovey.se
Faiza Khan Business Development Manager faiza.khan@franklincovey.se
Åsa Jacobson (On maternity leave) asa.jacobson@franklincovey.se

Sälj & Marknad

Henry Rawet Client Partner Sweden, Norway, Finland henry.rawet@franklincovey.se
Mats Frisk Client Partner Sweden mats.frisk@franklincovey.se
Adam Eisen Client Partner Sweden, Norway, Finland adam.eisen@franklincovey.se
Sissel Storesund Client Partner Norway sissel.storesund@franklincovey.no
Jukka Sundberg Client Partner Finland jukka.sundberg@franklincovey.fi
Maria Laamanen Marketing Manager Sweden, Norway, Finland maria.laamanen@franklincovey.se
Faiza Khan Business Development Manager faiza.khan@franklincovey.se