Kontakta oss

Vilka är era utmaningar?

Vill du veta mer? Välkommen att kontakta oss och berätta om era önskemål kring organisationsutveckling.

Kontakta oss

Har du frågor eller är intresserad av att veta hur vi kan hjälpa er organisation. Tveka inte att kontakta oss för vägledning och rådgivning. Du hittar alla kontaktpersoner som hjälper dig rätt.

Adress

Sveavägen 21, 4tr
111 34 Stockholm

Följ oss

Öppettider

Måndag - fredag:
08:30 - 17:00

Vill du veta mer?

Vilka utmaningar ser du? Vi har erfarenhet från tusentals uppdrag och kan guida er att hitta effektiva lösningar.

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

FranklinCovey North

Henry Rawet CEO, Senior Partner & Chairman henry.rawet@franklincovey.se
Rickard Hedberg Chief Operating Officer rickard.hedberg@franklincovey.se
Tonje Elisabeth Aaroe Client Partner Norway tonje.elisabeth.aaroe@franklincovey.no
Jukka Sundberg Client Partner Finland Jukka.sundberg@franklincovey.fi
Maud Ekarna IT and Digitalization maud.ekarna@franklincovey.se
Adam Eisen Senior Consultant & Head of Strategy Execution Practice adam.eisen@franklincovey.se
Cecilia Wennerlund Senior Consultant & Implementation Specialist Cecilia.Wennerlund@franklincovey.se
Susanne Mennfort Senior Consultant & Implementation Specialist Susanne.Mennfort@franklincovey.se
Anna Wilsby Frisk Senior Consultant anna.frisk@franklincovey.se
Kristin Wikström Client Service Coordinator kristin.wikstrom@franklincovey.se
Camilla Sahlin Executive Assistant, Client Service Coordinator camilla.sahlin@franklincovey.se
Vera Wallgren Localization Manager vera.wallgren@franklincovey.se
Anna Salén Financial Manager anna.salen@franklincovey.se
Christina Ehrler Finance christina.ehrler@franklincovey.se
Louise Hamilton Client Service Coordinatior louise.hamilton@franklincovey.se
Mats Frisk Senior Consultant mats.frisk@franklincovey.se

Sälj & Marknad

Henry Rawet Client Partner Sweden, Norway, Finland henry.rawet@franklincovey.se
Adam Eisen Client Partner Sweden, Norway, Finland adam.eisen@franklincovey.se
Jukka Sundberg Client Partner Finland jukka.sundberg@franklincovey.fi
Tonje Elisabeth Aaroe Client Partner Norway tonje.elisabeth.aaroe@franklincovey.no
Rickard Hedberg Chief Operating Officer rickard.hedberg@franklincovey.se